Strony www Częstochowa - skuteczne pozycjonowanie stron internetowych i profesjonalne programowanie stron www. Administracja stron internetowych Częstochowa. Metody promocji strony www - optymalizacja strony www i inne usługi związane ze stronami www
UWAGA - część informacji na tej stronie jest już nieaktualna. Trwają prace nad nową wersją strony.

Strony www

Prezentowane strony www

W tym dziale możesz znaleźć informacje o stronach www, które miałem okazję zaprogramować. Do niektórych starszych projektów nie mogę niestety zamieścić zdjęć i adresu strony ze względu na podpisane zobowiązania. Do większości projektów wykorzystałem dostarczoną grafikę z racji tego, że zajmuję się programowaniem i pozycjonowaniem stron www. Do projektów tworzonych na swoje potrzebny elementy graficzne wykonałem osobiście.

Wszystkie strony www i aplikacje internetowe zostały podzielone względem roku wykonania, w którym zostały stworzone, dzięki czemu można się przekonać, jak rosną moje umiejętności w zakresie tworzenia aplikacji www.

Dla każdego projektu zostały wymienione technologie, w których został on stworzony oraz krótki opis. Niemal wszystkie aplikacje zostały wyposażone w funkcjonalne, napisane specjalnie dla nich panele administracyjne, umożliwiające łatwe zarządzanie treścią.

Jak można się przekonać, wraz z kolejnymi projektami pojawiają się nowe technologie wykonania, dzięki czemu strony www zyskują coraz większą przejrzystość i łatwość rozbudowy. Wraz z kolejnymi projektami rośnie również nacisk na optymalizację stron www na potrzeby pozycjonowania (przemyślana struktura adresacji, użycie mod_rewrite i przyjaznych adresów URL, a także optymalizacja budowy strony na potrzeby SEO)

Zapraszam do zapoznania się ze stworzonymi przeze mnie aplikacjami internetowymi i w przypadku jakchkolwiek pytań lub propozycji współpracy, proszę o kontakt.

Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje