Programy i aplikacje - programowanie C++ i Delphi. Programista C++ i Delphi - zestawienie stworzonych przeze mnie programów i aplikacji. Programy i aplikacje desktopowe - C++, Delphi, Ncurses, QT, OpenGL, Microsoft Visual Studio C++
UWAGA - część informacji na tej stronie jest już nieaktualna. Trwają prace nad nową wersją strony.

Aplikacje i programy

Moje programy

W tym dziale możesz znaleźć informacje o aplikacjach, które miałem okazję zaprogramować. Większość z nich została utworzona przeze mnie w ramach studiów. Przedstawione aplikacje to aplikacje bardziej rozbudowane lub mające charakterystyczne właściwości - oprócz nich napisałem wiele innych.

Programy zostały podzielony względem języka programowania, w którym zostały stworzone. Były to języki C++ oraz Delphi/Turbo Pascal.

Dla każdego projektu zostały wymienione dodatkowe biblioteki, które były wykorzystywane przy tworzeniu danego projektu oraz krótki opis.

Dział ten należy jednak traktować raczej jako dział archiwalny, bowiem w tym momencie nie zajmuję się programowaniem aplikacji desktopowych. Aktualnie pracuję jako pozycjoner stron internetowych i programista PHP - zajmuję się pozycjonowaniem i optymalizacją stron www oraz programowaniem stron www w technologii PHP. W tym momencie nie zamierzam wracać do programowania tradycyjnych aplikacji.

Zapraszam zatem do zapoznania się ze stworzonymi przeze mnie programami i aplikacjami. Może któreś z nich staną się inspiracją dla Ciebie.

Marcin Nabiałek - programista

Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje