Programy i aplikacje - programowanie C++ i Delphi. Programista C++ i Delphi - zestawienie stworzonych przeze mnie programów i aplikacji. Programy i aplikacje desktopowe - C++, Delphi, Ncurses, QT, OpenGL, Microsoft Visual Studio C++
UWAGA - część informacji na tej stronie jest już nieaktualna. Trwają prace nad nową wersją strony.

Drzewo genealogiczne

Drzewo genealogiczne - Miniatura

Udział w projekcie Drzewo genealogiczne (praca grupowa), który umożliwia tworzenie drzew genealogicznych swojej rodziny, dodawanie dla każdej osoby zdjęć i plików multimedialnych. W projekcie byłem odpowiedzialny za tworzenie drzewa i jego przedstawienie w odpowiedniej, hierarchicznej formie.

Drzewo genealogiczne - szczegóły

Preferencje

Preferencje - Miniatura

Program demonstruje możliwości odczytywania preferencji aplikacji z plików Ini i rejestru systemowego. Umożliwia ustawienia koloru formularza, koloru czcionki, rozmiaru formularza oraz położenia. Dodatkowo, umożliwia ustawienie opcji, która będzie określała, czy przy uruchomieniu aplikacji, preferencje są odtwarzane z pliku Ini, z rejestru systemowego czy też nie są w ogóle odtwarzane.

Preferencje - szczegóły

Fakturowanie

Fakturowanie - Miniatura

Projekt symuluje aplikację do fakturowania. Pozwala na zarządzanie towarami, klientami i fakturami. Pozwala również na dowolne wyszukiwanie wprowadzonych informacji oraz przygotowuje gotowe do wydruku zestawienia.

Fakturowanie - szczegóły

Salon samochodowy

Salon samochodowy  - Miniatura

Aplikacja napisana w Delphi przy użyciu baz danych symulująca program salonu samochodowego. Posiada rozbudowane opcje: zarządzanie markami i modelami pojazdów, zarządzanie pracownikami firmy i klientami, dokonywanie sprzedaży pojazdów. Umożliwia również wyszukiwanie informacji oraz przygotowuje gotowe do wydruku raporty.

Salon samochodowy - szczegóły

Kalkulator z pamięcią podręczną

Kalkulator z pamięcią podręczną - Miniatura

Program będący kalkulatorem. Umożliwia dokonywanie podstawowych działań matematycznych, posiada kontrolę przeprowadzanych operacji oraz posiada opcję dodawania liczby do pamięci i jej przywracania.

Kalkulator z pamięcią podręczną - szczegóły

Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje