Marcin Nabiałek - informacje - programista PHP i pozycjoner stron www. Marcin Nabiałek - pozycjonowanie stron www i programowanie stron w technologiach PHP, MySQL, Smarty. Doświadczenie, profesjonalizm, skuteczność - Twoja strona www będzie na szczycie
UWAGA - część informacji na tej stronie jest już nieaktualna. Trwają prace nad nową wersją strony.

Marcin Nabiałek - o mnie

Podstawowe dane

Podstawowe informacje o mnie
Imię: Marcin
Nazwisko: Nabiałek
Data urodzenia: 21 listopada 1982
Miejsce zamieszkania: Częstochowa, Polska
Stan cywilny: żonaty
Obecny status: programista PHP i pozycjoner

Informacje o mnie

Aktualnie mogę siebie określić jako pozycjoner stron www oraz programista PHP. Pozycjonowanie stron internetowych oraz programowanie stron www to aktualnie moje największe zainteresowania. W miarę możliwości staram się nieustannie pozyskiwać nową wiedzę oraz rozwijać moje umiejętności i zainteresowania.

Od 2007 roku posiadam tytuł mgr inż. - ukończyłem kierunek informatyka na Politechnice Częstochowskiej - specjalność Inżynieria oprogramowania i systemy informatyczne. Dodatkowo ukończyłem kierunek pedagogika na tej samej uczelni. Dwukrotnie otrzymywałem stypendium motywacyjne za najlepszą średnią na moim kierunku, a jednokrotnie za drugą najlepszą średnią. Studia ukończyłem uzyskując średnią ocen 4,9 - ogólna ocena bardzo dobry.

Przez dwa lata pracowałem jako programista PHP freelancer, wykonując różne zlecenia programistyczne, przede wszystkim strony www (umowa - zlecenie lub umowa o dzieło). W tym okresie ukończyłem kilkadziesiąt projektów, rozwijając moje umiejętności programistyczne i doskonaląc jakość tworzonego kodu.

Od września 2006 roku jestem szczęśliwym mężem. To dzięki mojej kochanej żonie jestem jaki jestem i osiągnąłem tak wiele w stosunkowo krótkim czasie, za co jestem jej strasznie wdzięczny.

Od grudnia 2006 roku do września 2010 pracowałem w firmie AZ.PL jako webmaster-pozycjoner, kończąc pracę na stanowisku zastępca kierownika Działu Wdrożeń i Rozwoju & Project Manager, natomiast od lipca 2007 roku jestem właścicielem firmy websign, gdzie wykonuję przede wszystkim pozycjonowanie stron internetowych.

Od dłuższego czasu rozwijam nieustannie moje umiejętności tak bardzo jak to tylko możliwe - ograniczeniem niestety zawsze jest czas, którego mam niestety coraz mniej. Mimo to mam wrażenie, że cały czas się rozwijam, z czego bardzo się cieszę.

Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje